Rodzinnie

Tu czas dla rodziny nabiera nowego znaczenia

IMPREZY I UROCZYSTOŚCI

RODZINNE

ARTBISTRO STALOWA 52 to przede wszystkim zespół ludzi, którzy dbają o naszych Gości.

Odrestaurowana kamienica w sercu Pragi, doskonała kuchnia, butikowa przestrzeń oraz przyjazny personel sprawią, że czas spędzony u nas będzie ciekawym doświadczeniem. Organizujemy chrzciny, komunie, urodziny oraz mniej formalne spotkania rodzinne i towarzyskie.

Przeszklone patio świetnie sprawdza się w roli prywatnej sali klubowej, którą mogą Państwo wynająć na wyłączność i bawić się w gronie znajomych. Doradzimy i pomożemy w doborze menu, dekoracji oraz muzyki. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie dostosowując ofertę do Państwa oczekiwań.

PRZYJAZNE

DZIECIOM

Jesteśmy restauracją przyjazną rodzinom z dziećmi i staramy się, aby menu dla najmłodszych było nie tylko smaczne i zdrowe, ale również ciekawe. Przyświecają nam proste zasady: chcemy karmić smacznie, uczciwie, bazując na sezonowych, naturalnych produktach.

Nasza restauracja jest miejscem bezpiecznym dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowaliśmy sympatyczny kącik zabaw, a w sezonie dzieci mogą korzystać z naszego zielonego ogródka.

Wyśmienita Kuchnia, Industrialne Wnętrza, Przyjazna Obsługa

WESELA

Cenimy sobie jakość, oryginalny design i indywidualne podejście do oczekiwań naszych Gości. Współpracujemy ze specjalistami związanymi z organizacją przyjęć weselnych: fotografem, florystką, dekoratorami oraz muzykami, którzy bardzo chętnie doradzą i pomogą w organizacji Państwa przyjęcia.
Oryginalna, industrialna przestrzeń restauracji jest doskonałym tłem dla fotografii ślubnej.

W tej samej kamienicy co restauracja mieści się nasz butikowy ApartHotel, który również pozostaje do dyspozycji Państwa Gości. Młodą parę zapraszamy w dniu przyjęcia do jednego z naszych apartamentów bez dodatkowych kosztów.

Istnieje możliwość wynajęcia całego budynku na wyłączność (restauracja + hotel/19 pokoi/max 45 miejsc).

Skontaktuj się

z nami

tel.: (+48) 22 252 05 03
e-mail: artbistro@stalowa52.pl


ARTBISTRO STALOWA 52
ul. Stalowa 52
03-429 Warszawa

e-mail: artbistro@stalowa52.pl
tel.: (+48) 22 252 05 03
Mapa dojazdu tutaj